SG732HTTE822K
MFR.Part #
SG732HTTE822K
JLCPCB Part #
C4173282
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS