SG732HTTE684M
MFR.Part #
SG732HTTE684M
JLCPCB Part #
C4341990
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS