SG732HTTE472K
MFR.Part #
SG732HTTE472K
JLCPCB Part #
C4247673
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS