SG732HTTE391M
MFR.Part #
SG732HTTE391M
JLCPCB Part #
C3945075
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS