SG732HTTE333K
MFR.Part #
SG732HTTE333K
JLCPCB Part #
C3957184
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS