SG732HTTE221M
MFR.Part #
SG732HTTE221M
JLCPCB Part #
C4181900
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS