SG732HTTE1R8M
MFR.Part #
SG732HTTE1R8M
JLCPCB Part #
C3984051
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS