SG732HTTE1R5K
MFR.Part #
SG732HTTE1R5K
JLCPCB Part #
C4282398
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS