SG732HTTE180M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732HTTE180M
JLCPCB Part #
C4302980
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS