SG732HTTE124K
MFR.Part #
SG732HTTE124K
JLCPCB Part #
C3960696
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS