SG732HTTE103K
MFR.Part #
SG732HTTE103K
JLCPCB Part #
C3995895
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS