SG732HTTE102M
MFR.Part #
SG732HTTE102M
JLCPCB Part #
C4151450
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS