SG732ETTD8R2M
MFR.Part #
SG732ETTD8R2M
JLCPCB Part #
C4013791
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS