SG732ETTD823M
MFR.Part #
SG732ETTD823M
JLCPCB Part #
C4274979
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS