SG732ETTD823K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732ETTD823K
JLCPCB Part #
C4281190
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS