SG732ETTD821M
MFR.Part #
SG732ETTD821M
JLCPCB Part #
C4309001
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS