SG732ETTD563M
MFR.Part #
SG732ETTD563M
JLCPCB Part #
C4022349
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS