SG732ETTD560M
MFR.Part #
SG732ETTD560M
JLCPCB Part #
C4136736
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS