SG732ETTD560K
MFR.Part #
SG732ETTD560K
JLCPCB Part #
C4343441
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS