SG732ETTD392M
MFR.Part #
SG732ETTD392M
JLCPCB Part #
C4121706
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS