SG732ETTD390K
MFR.Part #
SG732ETTD390K
JLCPCB Part #
C3953954
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS