SG732ETTD272K
MFR.Part #
SG732ETTD272K
JLCPCB Part #
C4321767
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS