SG732ETTD270M
MFR.Part #
SG732ETTD270M
JLCPCB Part #
C3957938
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS