SG732ETTD270K
MFR.Part #
SG732ETTD270K
JLCPCB Part #
C3964469
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS