SG732ETTD222K
MFR.Part #
SG732ETTD222K
JLCPCB Part #
C4030471
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS