SG732ETTD1R0M
MFR.Part #
SG732ETTD1R0M
JLCPCB Part #
C4173861
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS