SG732ETTD184K
MFR.Part #
SG732ETTD184K
JLCPCB Part #
C4070019
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS