SG732ETTD154M
MFR.Part #
SG732ETTD154M
JLCPCB Part #
C4217754
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS