SG732ETTD150M
MFR.Part #
SG732ETTD150M
JLCPCB Part #
C4039245
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS