SG732ETTD123M
MFR.Part #
SG732ETTD123M
JLCPCB Part #
C4005243
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS