SG732ETTD105M
MFR.Part #
SG732ETTD105M
JLCPCB Part #
C3938383
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS