SG732BTTD820K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732BTTD820K
JLCPCB Part #
C4065760
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS