SG732BTTD684M
MFR.Part #
SG732BTTD684M
JLCPCB Part #
C4034080
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS