SG732BTTD683M
MFR.Part #
SG732BTTD683M
JLCPCB Part #
C4180224
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS