SG732BTTD682K
MFR.Part #
SG732BTTD682K
JLCPCB Part #
C4356533
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS