SG732BTTD561K
MFR.Part #
SG732BTTD561K
JLCPCB Part #
C4342733
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS