SG732BTTD390K
MFR.Part #
SG732BTTD390K
JLCPCB Part #
C4332612
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS