SG732BTTD272K
MFR.Part #
SG732BTTD272K
JLCPCB Part #
C4346169
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS