SG732BTTD271K
MFR.Part #
SG732BTTD271K
JLCPCB Part #
C4060874
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS