SG732BTTD183M
MFR.Part #
SG732BTTD183M
JLCPCB Part #
C4078254
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS