SG732BTTD181K
MFR.Part #
SG732BTTD181K
JLCPCB Part #
C4236496
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS