SG732BTTD153K
MFR.Part #
SG732BTTD153K
JLCPCB Part #
C4336023
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS