SG732BTTD103M
MFR.Part #
SG732BTTD103M
JLCPCB Part #
C4047636
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS