SG732ATTD332K
MFR.Part #
SG732ATTD332K
JLCPCB Part #
C3988127
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS