SG732ATTD330K
MFR.Part #
SG732ATTD330K
JLCPCB Part #
C4026205
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS