SG732ATTD222K
MFR.Part #
SG732ATTD222K
JLCPCB Part #
C3949378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS