SG732ATTD102K
MFR.Part #
SG732ATTD102K
JLCPCB Part #
C3921493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS