SG731JTTD824M
MFR.Part #
SG731JTTD824M
JLCPCB Part #
C3917192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS