SG731JTTD821K
MFR.Part #
SG731JTTD821K
JLCPCB Part #
C4106781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS