SG731JTTD820K
MFR.Part #
SG731JTTD820K
JLCPCB Part #
C4092895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS